Wersja polska English version Deutsche Version Ukrainskij variant

Nasza oferta.

Tradycyjna sauna fińska w przestrzeni rekreacyjnej wellnessSauny budujemy w tradycyjnej technologii fińskiej profesjonalnie, nadzwyczaj starannie, do wnętrz i na zewnątrz posesji..

Oferujemy Państwu:

 • kabiny saunowe na zamówienie, wykonywane "na miarę" według potrzeb i życzeń klienta. Wyposażamy w sauny rezydencje, hotele, pensjonaty, obiekty sportowe, gabinety odnowy biologicznej oraz ośrodki terapeutyczne.
 • gotowe kabiny saunowe. Oferujemy kabiny wykonane przez wiodącego producenta gotowych kabin saunowych - naszego partnera handlowego.

Sauny na zamowienie

 • Ogólne informacje:
  Dowolnosc ksztaltow kabiny, uzytego drewna i wyposazenia a także poziomu komforu jest atutem, dla którego wielu inwestorow decyduje się na zamowienie sauny na miare.
 • Nasza oferta:
  Oferujemy Panstwu nastepujace mozliwosci:
  • Zabudowę istniejącego pomieszczenia przeznaczonego na saunę, lub
  • Sauna Kombi łączy zalety sauny tradycyjnej i InfraSaunyWykonanie kabiny wolnostojącej do wstawienia do pomieszczenia rekreacyjnego lub na zewnątrz.
  • Klient może posiadać własny projekt lub my taki projekt wykonamy. Na wstępie klient powinien zadecydować jaką chce mieć saunę: tradycyjną fińską, parową czy InfraSaune. Może rozważać też saunę łączącą funkcje tradycyjnej i parowej lub tradycyjnej i InfraSauny - będzie mieć wtedy Kombisaunę i o wiele szerszy zakres jej używania. Od tej decyzji zależeć będą techniczne rozwiązania zastosowane w kabinie. Przy saunach na zamówienie możemy wykonać każdy, nawet najbardziej zaawansowany projekt. Wykonujemy tradycyjne sauny fińskie w klasach: Standard i Standard Plus oraz LUX i LUX Plus.

Sauny gotowe

 • Ogólne informacje:
  Przy zakupie sauny gotowej należy liczyć się z wymiarami i klasą sauny zaproponowaną przez producenta. W ofercie posiadamy kabiny od najmniejszych, wymagających jedynie 150 cm na 150 cm powierzchni do dużych o wymiarach 200 cm na 250 cm.Wersja przyjazna do wydruku Dodaj naszą stronę do ulubionych Ustaw naszą stronę jako startową