Wersja polska English version Deutsche Version Ukrainskij variant

Ogólne informacje

Nowoczesne oświetlenie światłowodowe punktoweŚwiatło jest niezwykle istotnym elementem ogólnego leczniczego działania sauny. Tradycyjne, dyskretne, daje możliwość odpoczynku w półmroku. Zwielokrotnione działanie światła na organizm uzyskamy dzięki koloroterapii - jako oświetlenie można wykorzystać bowiem świetlówki wypełnione różnokolorowo święcącymi substancjami mineralnymi (ktos bardziej pobudzony będzie chciał odpoczywać w świetle zielonym lub niebieskim, a ten, kto potrzebuje naładować się energią wybierze światło czerwone lub żółte. Poczucie luksusu i elegancji da oświetlenie sauny światłowodami - umieszczenie w suficie sauny 100 - 200 miniaturowych światłowodów, migocących jak gwiazdy na niebie lub zmieniających kolory pozwoli zrelaksować się i doznać niezwykłych wrażeń estetycznych.

Nasza oferta

Nowoczesne oświetlenie światłowodowe punktoweOferujemy Państwu każdy z wymienionych rodzajów oświetlenia. Każde oświetlenie jest całkowicie bezpieczne i przystosowane do pracy w wysokiej temperaturze i wysokiej wilgotności.

Oświetlenie tradycyjne to lampa i drewniana jej osłona. Oświetlenie terapeutyczne "4 kolory" to zespól 4 świetlówek wypełnionych substancjami mineralnymi - dającymi światło czerwone, żółte, zielone i niebieskie.

Polecamy również unikatowe oświetlenie światłowodowe. Jesteśmy przedstawicielem w Polsce fińskiej firmy Cariitti - światowego lidera w produkcji znakomitych światłowodów, nie tylko do oświetlania saun ale także do oświetlania wszelkich wnętrz i otwartych przestrzeni.Nowoczesne oświetlenie światłowodowe Nowoczesne oświelenie światłowodowe puktowe sufitu, ścian i przestrzeni podławowych Nowoczesne oświetlenie światłowodowe punktowe

Tradycyjne oświetlenie sauny, lampa w osłonie drewnianej Oświetlenie terapeutyczne Nowoczesne oświetlenie światłowodowe
Wersja przyjazna do wydruku Dodaj naszą stronę do ulubionych Ustaw naszą stronę jako startową