Wersja polska English version Deutsche Version Ukrainskij variant

Nasza oferta

Sundance cieszy się od wielu lat opinią producenta najdoskonalszych spa na świecie. Od chwili powstania był liderem w dziedzinie wzornictwa urządzeń i technologii. Sundance jako pierwszy producent spa uzyskał certyfikat ISO 9001, a jego rozwiązania techniczne były wielokrotnie nagradzane.

Tak pracują dysze powietrzne w siedzisku Accu-Ssage.Dysze

W minibasenach Sundance każdemu z ośmiu typów dysz wyznaczono konkretną rolę. Wszystkie zostały skonstruowane w unikatowy sposób tak aby zapewnić określony rodzaj masażu. Niektóre z nich sprawiają wrażenie palców delikatnie pieszczących skórę, inne są jak silne dłonie ugniatające większe mięśnie. Każda została precyzyjnie umiejscowiona, tak by współgrać z innymi. Hydroterapia, jaką zapewniają, pomaga nam uwolnić się od bólów reumatycznych i zapewnić elastyczność stawów.

Miejsca do siedzenia

Profilowane siedziska zapewniają komfort.Każde miejsce do siedzenia w minibasenach Sundance Spas to efekt wspólnej pracy inżynierów i lekarzy. Skonstruowano je tak, by niezależnie od budowy ciała, każdy z nas mógł jak najpełniej korzystać z różnych możliwości masażu.

Sześć różnych rodzajów siedzisk umożliwia dostosowanie hydroterapii do naszego ciała, zapewniając komfortowy wypoczynek. Dogodnie umiejscowione pokrętła wyboru masażu iRozmieszczenie dysz w siedzisku Accu-Ssage. sterowania pozwalają nam w pełni dopasować pracę minibasenu do naszych potrzeb. Technicy Sundance Spas, stosując unikatowe metody, dbają o każdy detal, sprawiając że siedziska stają się arcydziełami relaksu i terapii. Sundance opracował siedzisko terapeutyczne Accu-Ssage™, które wykorzystuje ergonomię i innowacyjne techniki hydroterapii w taki sposób, by masaż dosięgał najważniejszych punktów nacisku na naszych plecach, ramionach i karku. Zaopatrzone w dysze Fluidix ST™ siedzenie Accu-Ssage jest szczytowym osiągnięciem hydroterapii.

Jakość

Sundance opatentował trzywarstwową nieckę Rigid Bond™, ośmiokrotnie wytrzymalszą od tradycyjnych niecek z włókna szklanego. Jej wykończenie jest wyjątkowo trwałe i energooszczędne.

Panel sterowania pracą minibasenu.Innowacyjny system filtracji Microclean™ pozwala na osiągnięcie, niespotykanego do tej pory w minibasenach, stopnia czystości wody. Połączenie w jedną całość nowego filtra opartego na mikrofiltracji z filtrem wielokrotnego użytku sprawia, że woda jest czystsza i przejrzystsza niż kiedykolwiek wcześniej. Filtr z mikrowłókien jest zrobiony z tych samych materiałów które są używane w domowych systemach wody pitnej.

Seria 850 zaopatrzona jest w grzałkę systemu SentrySmart™ o tytanowej spirali grzejnej bezpośrednio stykającej się z wodą. Dzięki temu dało się osiągnąć lepszą wydajność, oszczędność kosztów i zabezpieczenie przed korozją i awariami.

Niezawodność oraz prostota użytkownia minibasenu właściwa dla serii 850, to w głównej mierze zasługa panelu sterowania Sentry™. Minibaseny Sundance to urządzenia "inteligentne" - pozwalają m.in. na energooszczędne programowanie zakresu filtracji i temperatury

Opcje

Głośnik wysuwany, sterowany pilotem, oraz podwodny subwoofer to wyposażenie opcjonalne.Sundance wprowadza opatentowany system stereo SunSound™ z wysuwanymi głośnikami i pilotem zdalnego sterowania. Dźwięk dodatkowo rozprzestrzenia się w wodzie dzięki zainstalowanemu wewnątrz subwooferowi - można go zatem nie tylko usłyszeć, ale i poczuć! Equalizer pozwala dopasować brzmienie do naszych preferencji. Możemy wybierać między dwoma systemami ozonowania SunZone™ UV lub SunZone™ CD, które redukują potrzebę stosowania środków chemicznych i pozwalają łatwiej i dłużej utrzymać wysoką jakość wody. Opracowana w 2002 roku przez Sundance komora mieszająca sprawia, że do wody wtłaczane jest trzykrotnie więcej ozonu, przy jednoczesnym ograniczeniu jego emisji w postaci gazu. W efekcie woda jest czystsza i przejrzysta.

System koloroterapii SunGlow™, kolorowe zagłówki Comfort Tone™, zabudowy i przykrycia sprawiają, że z minibasenu korzysta się z jeszcze większą przyjemnością.Seria 850

MAXXUS™
Rozmieszczenie 47 dysz.
234 x 284 x 100 (cm)
miejsce dla 7-8 osób
dostępny w kolorach: Bluegrass i Sahara
OPTIMA™
Rozmieszczenie 36 dysz.
231 x 231 x 95 (cm)
miejsce dla 7-8 osób
CAMEO™
Rozmieszczenie 35 dysz.
231 x 231 x 95 (cm)
miejsce dla 5-6 osób
ALTAMAR™
Rozmieszczenie 33 dysz.
211 x 223 x 95 (cm)
miejsce dla 5-6 osób
MARIN™
Rozmieszczenie 31 dysz.
196 x 229 x 84 (cm)
miejsce dla 4-5 osób
CAPRI™
Rozmieszczenie 24 dysz.
175 x 213 x 77 (cm)
miejsce dla 2-3 osób

Seria Portofino

CAPRIO™
Rozmieszczenie 24 dysz.
201 x 224 x 84 (cm)
miejsce dla 4-5 osób
METRO™
Rozmieszczenie 19 dysz.
163 x 213 x 77 (cm)
miejsce dla 2-3 osób
SOLO™
Rozmieszczenie 24 dysz.
122 x 180 x 74 (cm)
miejsce dla 1 osoby
Kolory niecek:

Azure
Azure
Bluegrass
Bluegrass
Jade
Jade
Jemerald
Jemerald
Marine
Marine
Onyx
Onyx
Platinium
Platinium
Sahara
Sahara
Sand
Sand
Saphire
Saphire
Silverpearl
Silverpearl

Wybór obudowy:

Natural
Natural
Coastal
Coastal
Sierra
Sierra


Jest tyle sposobów cieszenia się z minibasenu Sweetwater ile jest domów. Usiądź wygodnie po ciężkim dniu w pracy. Wejdź do środka w chłodny zimowy wieczór. Zaproś znajomych w sobotnie popołudnie. Jedno jest wspólne: gdy raz wejdziesz do spa Sweetwater, nie będziesz chciał wyjść.PALERMO
Rozmieszczenie 37 dysz.
229 x 229 x 91 (cm)
miejsce dla 5-6 osób
BAHIA
Rozmieszczenie 33 dysz.
224 x 224 x 91 (cm)
miejsce dla 6-7 osób
CAYMAN
Rozmieszczenie 27 dysz.
213 x 213 x 91 (cm)
miejsce dla 6 osób
LAGUNAS
Rozmieszczenie 23 dysz.
201 x 224 x 86 (cm)
miejsce dla 5-6 osób
Kolory niecek:

Bluegrass
Bluegrass
Jade
Jade
Marine
Marine
Onyx
Onyx
Sahara
Sahara
Sand
Sand

Wybór obudowy:

Coastal
Coastal
Sierra
Sierra


Minibaseny Del Sol są tworzone za pomocą rewolucyjnej techniki kształtowania rotacyjnego, która pozwala na stworzenie niecki 'z jednego kawałka'. Każdy minibasen jest tworzony przez ekspertów przy użyciu zaawansowanych technologii polimerowych - dla zapewnienia maksimum jakości i trwałości. Posiada certyfikaty zarówno ETL jak i TUV.

Obudowa syntetyczna w kolorze drewna sekwoji dla każdego modelu.REDONDO
Rozmieszczenie 17 dysz.
Ø 196 x 91,5 (cm)
miejsce dla 4 osób
HERMOSA
Rozmieszczenie 19 dysz.
196 x 196 x 91,5 (cm)
miejsce dla 6 osób
Kolory niecek:

Bluegrass
Bluegrass
Sahara
Sahara

Obudowa:

Obudowa syntetyczna w kolorze drewna sekwoji

Wersja przyjazna do wydruku Dodaj naszą stronę do ulubionych Ustaw naszą stronę jako startową