Wersja polska English version Deutsche Version Ukrainskij variant

Ogólne informacje

O Minibasenach

Relax w Minibasenie Maxxus.Minibasen to nie tylko urządzenie. To nie tylko hydroterapia. To inwestycja w zdrowie i jakość życia. Każdy korzystający z minibasenu odkrywa po jakimś czasie, ze jest to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w domu. Podobnie jest w przypadku sauny cała rodzina zbiera się w jednym miejscu aby pogawędzić i pobyć parę chwil razem. Znajdziecie w nim Państwo relaks i wyciszenie po ciężkim dniu albo okazję do romantycznego wieczoru sam na sam.

Kąpiel w dobrze zaprojektowanym i wykonanym minibasenie jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie możemy zrobić dla swojego umysłu i ciała.

O zdrowotnym działaniu Hydroterapii

Minibasen Maxxus w ogrodzie.Hydroterapia to jedność ciepła, masażu i lekkości, jaką daje woda. To powód, dla którego myślimy o minibasenie, i dla którego wybieramy minibaseny. Każdy z nich oferuje niewiarygodne wrażenia masażu. Perfekcyjne połączenie pracy dysz, lokalizacji siedzeń oraz sterowania tworzy magię hydroterapii. Kąpiel w minibasenie to doskonały sposób na rozpoczęcie i zakończenie dnia. Obojętnie czego pragniesz - doskonałego masażu, ulgi dla obolałych mięśni czy stawów, mocnego snu czy po prostu relaksu - osiągniesz to w minibasenie.Realizacje

Przykład aranzacji przestrzeni z minibasenem zaglębionym na tarasie. Minibasen Maxxus. Ustawienie minibasenu na poziomie ziemi ułatwia swobodny dostęp do aparatury tech. Pokrywa i schodki przy minibasenie.
Minibasen zaglębiony wymaga wykonania kanału technicznego umożliwiającego swobodny dostęp do aparatury. Minibasen Rodondo zagłębiony w tarasie zajmuje niewiele miejsca. Minibasen na tarasie.
Minibasen na tarasie. Minibasen przy altanie. Obudowa minibasenu dostosowana kolorystycznie i stylistycznie do elewacji rezydencji.Wersja przyjazna do wydruku Dodaj naszą stronę do ulubionych Ustaw naszą stronę jako startową