Wersja polska English version Deutsche Version Ukrainskij variant

Nasza oferta.

Wnętrze InfraSauny wykonanej na zamówienie.Oferujemy Państwu wszystko, co najlepsze w dziedzinie InfraSaun. Wykonujemy na zamówienie lub oferujemy gotowe, importowane kabiny InfraSaun. Ponieważ o klasie InfraSauny decyduje, obok konstrukcji samej kabiny, także rodzaj zastosowanych promienników podczerwieni, w naszych InfraSaunach znajdziecie Państwo promienniki najwyższej jakości, emitujące najzdrowsze dla człowieka długości promieniowania podczerwonego, zbliżone długością fali do promieniowania fizjologicznego, całkowicie bezpieczne, stosowane dlatego m.in. w inkubatorach dla wcześniaków.

InfraSauny na zamówienie

 • Ogólne informacje:
  Dowolność kształtów kabiny, użytego drewna i wyposażenia a także poziomu komfortu jest atutem, dla którego wielu inwestorów decyduje się na zamówienie InfraSauny "na miarę".
 • Nasza oferta:
  Oferujemy Państwu następujące możliwości:
  • Zabudowę istniejącego pomieszczenia przeznaczonego na InfraSaune.
  • Wykonanie InfraSauny wolnostojącej do wnętrza pomieszczenia rekreacyjnego lub na zewnątrz.
  • W budowanych przez nas InfraSaunach stosujemy wszystkie materiały, w tym promienniki podczerwieni, najwyższej światowej jakości. Wykonujemy InfraSauny na zamówienie w klasach: Standard i Standard Plus oraz LUX i LUX Plus.

InfraSauny gotowe

 • InfraSauna gotowa, model SCANDINAVIA II.Ogólne informacje:
  Dla wygody Państwa przygotowaliśmy gotowe kabiny InfraSaun SCANDINAVIA, wykonane z paneli świerka skandynawskiego lub z luksusowego, antyalergicznego drewna choiny kanadyjskiej. Kabiny te przeznaczone są do samodzielnego, łatwego montażu przez klienta.

  Za dodatkową opłatą można ten montaż zlecić nam. Niewielkie rozmiary, wykończenie panelami wszystkich zewnętrznych ścian i brak jakichkolwiek wymagań poza dostępem do gniazdka elektrycznego pozwalają na ustawienie kabiny w każdym pomieszczeniu i w dowolny sposób. Możecie Państwo cieszyć się sauna od zaraz!
 • Nasza oferta:
Typ InfraSauny Wymiary zewn.
(głęb. x szer. x wys.)
Ilość promienników
SCANDINAVIA I 1040x1040x1910 8
SCANDINAVIA II 1190x1270x1910 10
SCANDINAVIA III 1190x1880x1910 16
SCANDINAVIA SUPER (narożna) 1450x1650x1910 20Wersja przyjazna do wydruku Dodaj naszą stronę do ulubionych Ustaw naszą stronę jako startową