Wersja polska English version Deutsche Version Ukrainskij variant

Nasze sauny dają ciepło i światło - źródło życia.

Fragment stoiska wystawowego SCANDINAVII, na terenie Centrum Targowego Stałej Wystawy Budownictwa "Chemobudowa-Kraków S.A.".Wykorzystujemy najnowsze technologie i doświadczenia z Finlandii - ojczyzny saun, aby wykonać dla Państwa taka saunę o jakiej marzycie: tradycyjną saunę fińską, która przeniesie Państwa w klimat saun w Skandynawii, InfraSaune dająca niemal namacalne, silne, fizyczne doznanie szybkiego i głębokiego oczyszczenia ciała, czy łaźnię parową, w której poczujecie przyjemność przebywania w wilgotnym, przesiąkniętym leczniczymi aromatami, ale niezbyt gorącym powietrzu. Możliwe jest łączenie funkcji kabin dzięki zastosowaniu odpowiednich pieców lub kombinacji pieca i promienników podczerwieni.

Nasze sauny przynoszą zdrowie i relaks.

Transmisja przekazu o tradycyjnej saunie fińskiej wykonana z naszego stoiska wystawowego, przez portal INTERIA (26 maja 2003), w bloku programów o Finlandii.Jeśli chcecie Państwo zachować zdrowie lub je poprawić - sauna, bądź dzięki wysokiej temperaturze, bądź przez aromatyczne, wypełnione naturalnymi olejkami eterycznymi powietrze, bądź wreszcie dzięki działaniu promieniowania podczerwonego jest samym zdrowiem. Stosujemy tez w saunach urządzenia do światłoterapii.

W komfortowych warunkach, w przyjemnym środowisku sauny odczują Państwo również prawdziwy, głęboki i nieosiągalny w innych warunkach relaks.

W naszych saunach jest zdrowo i bezpiecznie, zarówno dla najmlodszych dzieci jak i dla najstarszych seniorow.

Nasze sauny są niepowtarzalne.

Budujemy sauny z miłością i odrobiną magii - dzięki temu, oraz dzięki perfekcyjnej technologii i fińskiemu drewnu nasze sauny są fińskie nie tylko z nazwy: jak dobrze poszukać, w każdej naszej saunie mieszka fiński duszek sauny LOYLY. A jeśli taki duszek w saunie mieszka, sauna nabiera magicznych właściwości i - jak się mówi - przynosi szczęście.

Budujemy je również z najwyzsza starannoscia. Stosujemy materialy najlepszych swiatowych producentow, wszystkie materialy sa atestowane, gwarantowana jest ich wysoka jakosc, komfort i wieloletnie uzytkowanie. Wspolpracujemy z architektami wnetrz aby dostosowac się do Panstwa zyczen i wymagan architektury Panstwa domow. Wykonujemy także sauny dla obiektow publicznych, w których nasze sauny podnosza komfort i rozszerzaja ich oferte.

Wersja przyjazna do wydruku Dodaj naszą stronę do ulubionych Ustaw naszą stronę jako startową