Wersja polska English version Deutsche Version Ukrainskij variant

Ogólne informacje.

Nasza firma SCANDINAVIA oferuje Państwu najwyższej jakości artykuły do wyposażenia saun. Nasza filozofią jest dostarczyć Państwu potrzebne informacje i potrzebne produkty, aby Państwa satysfakcja z sauny była jak największa.


Nasza oferta.

Dla pełnego i bezpiecznego korzystania z sauny niezbędne jest wyposażenie jej w akcesoria. Importujemy od najlepszych światowych producentów wszystko to, co w Państwa saunie jest niezbędne: termohigrometry, termometry, klepsydry, cebrzyki z chochla, aromaty zapachowe i środki do utrzymania czystości i dezynfekcji. W każdej grupie produktów dajemy Państwu szeroki wybór, aby jak najlepiej dostosować się do Państwa indywidualnych oczekiwań.Termohigrometr

Termohigrometry

Termohigrometry to urządzenia do pomiaru temperatury w saunie. Na odpowiednio wyskalowanej tarczy możemy odczytać, czy w kabinie sauny jest klimat taki, jaki zaplanowaliśmy. Maja zastosowanie do wszystkich saun.

Termometry

Termometry

W tradycyjnych saunach fińskich musimy mieć odpowiednią temperaturę. Termometr jest wiec urządzeniem bardzo przydatnym do tego typu saun.

Klepsydry

Klepsydry

Odmierzają optymalny czas jednorazowego pobytu w kabinie tradycyjnej sauny fińskiej - 15 minut. Są niezbędnym urządzeniem pilnującym naszego bezpieczeństwa.

Cebrzyki z chochlą

Cebrzyki z chochlą

Polewanie rozgrzanych kamieni wodą jest cześcią rytuału sauny fińskiej. Dla zabezpieczenia się przed poparzeniem duza iloscia goracej pary wodnej, wode należy nalewac wylacznie chochlą.

Aromaty zapachowe

Aromaty zapachowe

Dodanie aromatu zapachowego do wody w cebrzyku spowoduje, że para z tej wody będzie aromatyczna, lecznicza dzięki olejkom eterycznym obecnym w aromacie. Eukaliptus, sosna, brzoza, mięta, owoce cytrusowe, korzenie orientalne dostarczą Państwu zdrowia i poczucia komfortu.

Środki do mycia saun i do dezynfekcji

Środki do mycia saun i do dezynfekcji

Dla utrzymania niezbednej higieny stosuje się specjalne preparaty myjące i dezynfekujace. Im cześciej używana jest sauna i im wiecej osób z niej korzysta tym bardziej niezbędne staje się stosowanie tych preparatow.
Wersja przyjazna do wydruku Dodaj naszą stronę do ulubionych Ustaw naszą stronę jako startową